מכתבי תודה

 •  מלי ואורלי
  • כמה מילים טובות על ניר כהן (טוב, אולי יותר מכמה) 🙂
   ניר הוא מסוג האנשים שאוהבים את מה שהם עוסקים בו. לא צריך להכיר אותו הרבה זמן כדי לראות את זה עליו בבירור. וכשאדם עושה את מה שהוא אוהב, הוא גורם לאנשים להאמין בו, בחשיבות התפקיד שלו ובמטרה לשמה הוא הגיע. כך גם ניר, עם מחויבות ומקצועיות אין קץ גרם לנו להאמין ולא רק באימון, כי אם גם בעצמנו- ביכולת שלנו להתמיד במסגרת של אימון כושר דו שבועי. יהיו כאלו שהדבר ייראה להם עניין של מה בכך, אך לא כך הוא. ניר לא וויתר היכן שוויתרו מכוני כושר, מורות לחינוך גופני, מדסים בצה"ל, תוכניות הרזייה, מועדוני ספורט ושלל טיפוסים אשר הניפו אצבע מאיימת, לקחו מאיתנו את חפיסת השוקולד שאחזנו בכוח וסיפרו לנו מה לא נוכל עוד לעשות כי הגוף שלנו במשיכת יתר… של מאפים ומתוקים. ניר עשה את ההיפך, הוא הראה לנו מה כן נוכל לעשות ואפילו לאהוב לעשות- אם נתמיד באימונים, אם נשקיע בהליכות, אם נדייק בתרגילים, אם נקבל את עצמנו… אבל דווקא מהמקום הזה, נרצה לשנות, לשפר ולהרגיש טוב יותר. ובאמת, התחלנו להרגיש הרבה הרבה יותר טוב- שנאמר: "נפש בריאה בגוף בריא"… כי מעבר לגוף "שקם לתחייה", שהתחיל לזוז, לעבוד במרץ (ולא רק באימונים, אלא גם ביניהם) גם הנפש עברה חוויה מתקנת- הביטחון והדימוי העצמי עלו, החיוניות ואמונות קדומות כגון: "לעולם לא נצליח להחזיק מעמד לאורך זמן בתוכנית כושר" או/ו "כדאי להשלים עם המצב, וכבר מאוחר מדי להשתנות"- התחלפו בחשיבה חיובית ובשאיפות (ונשיפות) 🙂 לעתיד… כל זה לא היה קורה אילולא ניר לא היה מראה לנו את הדרך, תוך מתן הכוונה ודוגמא אישית מעוררת התפעלות. כבר קרוב לחצי שנה שאנו מתאמנות ונהנות… וזוהי למעשה כוונת המשורר, או יותר נכון, המאמן, אשר בהשראתו הבנו סוף סוף מהי מטרתו האמיתית של האימון.
   תודה לך ניר היקר,
   זכות, כבוד ותענוג להיות תלמידותיך. כן ירבו כמוך בני אדם תחילה ואז מאמנים.
   מעריכות, אוהבות (וכן, גם מעריצות),
   מלי ואורלי.
 •  רן שקד, תל אביב
  • אחרי שנתיים יחד אין ברירה ולמרות שזה כואב צריך לפרגן 🙂 זה לא סיפור קורע לב על שמן או בחורה לפני חתונה, סתם בחור רגיל שחיפש מסגרת מסודרת לשמירה על כושר גופני ואם אפשר קצת פיתוח גוף אז זאת תוספת מבורכת.
   אלעד קישר אותי לפיטר ואכן הוא צדק – הבחור יודע את העבודה. קודם כל הוא שאל והקשיב היטב לתשובות והנקודות שהעליתי, לא כפה שום פתרון וזרם היטב עם החוזקות והחולשות שלי.
   זה מתחיל בעובדה שפיטר קשוב היטב למתאמן, ליכולות שלו ומצבו בזמן האימון. ברור לחלוטין כי יש לו את ההבנה בפיזיולוגיה ותוכנית האימון בנויה ומתכוננת להשיג מטרה ספציפית ולא סתם אוסף תרגילים כמו שרואים מידי פעם אצל מאמנים בחדר כושר.הוא יודע להפיק את המקסימום, לפעמים מקשה ולפעמים מקל אבל אף פעם לא מוותר.
   הועבדה היא שבפעם הראשונה בחיי ולאחר מספר רב של ניסיונות אני מתאמן באופן מסודר, מתמיד ואפילו יכול להגיד "שלא סובל" כפי שתמיד קרה לי במהלך פעילות ספורטיבית.
   אי אפשר לסיים את ההמלצה בלי לציין את העובדה כי מעבר לעובדה כי הוא מקצוען הוא גם בחור חברותי וחביב עובדה המבטיחה אימון מקצועי שועבר בכיף גם למי שבד"כ סובל בנסיבות כאלה.
   ממולץ בחום.
 •  לילך (אמא של בן) סדוביץ, רעות
  • לפזי היקר מפז..
   סיימנו תקופה ראשונה של אימון (כמעט), ואנחנו נתחיל מייד את התקופה השניה בציפיה גדולה.. מי היה מאמין שבן אחרי כמה שעורים כבר לא יפחד מכדורים, ושיבקש מתנה לפסח כדורגל. ילך עם חברים אחה"צ לשחק ביחד כדורסל, יקפוץ בחבל 25 פעמים רצוף… ילד שעד שפגש אותך נמנע מכל משחקי הכדור ולא הצליח לקפוץ בחבל אפילו פעם אחת..
   קורה לפעמים שאנחנו כהורים יודעים בודאות שעשינו את הדבר הנכון עבור ילדינו. אין לי ספק שזאת אחת מהפעמים האלה.
   אז רציתי להגיד תודה גדולה לך ולאלעד ששידך ביננו.
   אני כבר רואה את "הפסגות" הבאות שנעבור ביחד עם בן , שאגב אוהב אותך מאוד.
 •  כפיר לוי, חולון
  • לאלעד שהרבני ואושרי נתנאל צבי הנינג'ה שלי.
   וואו מאיפה אתחיל?אולי מרגע אישי – פרטי, את מלחמת עודפי המשקל שלי ,התחלתי כבר בגיל 14,תיכוניסט שלא רואה בעיניים ושם לו מטרה והפחית כעשרה ק"ג בהרעבה מטורפת והכול כדיי להיות רזה ולהיות חלק מה"נורמליזציה" החברתית, כי להיות שמן היה חריג- לא מקובל. זה החזיק בדיוק לשנה, כי שמן נשאר שמן ודפוס האכילה לא חונך אחרת,פעם שנייה שקיבלתי החלטה לרזות הייתה בצבא, שם כבר הייתי צריך לרזות 17 ק"ג מעודפי המשקל המיותר,אכן רזיתי אבל אפשר להבין שעם הזמן אכן טיפסתי במשקל, עם סיום השרות הצבאי התחלתי להתאמן בחדר כושר בעיר מגורי ושוב בדיאטה לא מבוקרת והרעבה קשה שגם פגעה בי המון, השלתי 13 קג וחזרתי להיות רזה, אך כמו כל שמן כשרזיתי הפסקתי להתאמן וחזרתי להיות מאותגר משקל וככה לצורך העניין המלחמה שלי בין החוויה הקולונרית לבין מלחמת עודפי השומן התגלגלה עד לפני 5 חודשים.לפני 5 חודשים בגיל 31 , ב-24.6.12, הגעתי להחלטה שאני רוצה שינוי והחלתי שוב בדיאטה לא מבוקרת והרעבתי את עצמי, נכון ראיתי תוצאות ובחודש הראשון השלתי כ-10 ק"ג וממשקל של 112.5 עמדתי על ,102.5 אבל הבנתי שהתהליך שאני עובר לא באמת בריא ונכון, הבנתי שאני חוזר על אותה טעות!והחלטתי לחפש מאמן אישי שיעצב אותי ושילמד אותי תזונה נכונה והרגלי אכילה שמעולם לא היו לי,באחד מימי שישי שהתארחתי אצל בת משפחה, שיתפתי אותה בהחלטה והיא המליצה לי על עלית פיטניס, יצרה קשר עם אלעד, קישרה בניינו ושבוע לאחר מכן כבר התחלתי להתאמן, חייב לציין שהחושים החדים, ההקשבה והאינטליגנציה הרגשית הגבוה של אלעד ידעו לנצח אותי ועליי, בשיחה סיפרתי לאלעד, שאני מפונק,עצלן ושאני צריך מאמן קשה, הוא ידע את מי לשלוח לי,אחרי האימון הראשון עם אושרי נתנאל חשתי שטעיתי ושאני לא באמת בנוי למסגרת הזאת או שאושרי ואני זה שידוך גרוע, אבל היה מאוחר היות וידעתי שאני עצלן שילמתי מראש ל-10 מפגשים, בשיחה עם אלעד החלטתי לתת לאושרי הזדמנות נוספת, במקביל קיבלתי ממרב התזונאית תפריט בריא ומבוקר לירידה במשקל וכיום כמעט 6 חודשים אחרי אני 21.5 ק"ג פחות עומד על 90 ק"ג שזה משקל היעד הנכון והבריא לי לפי נתוני גיל וגובה…
   וכאן זה הזמן לומר תודה למספר אנשים שגרמו לי להיוולד מחדש וללמוד הרגלי אכילה נכונים. אז נתחיל איתך אלעד על שעות של תמיכה,חיזוקים,זמינות בכל שעה, נאמנות,אכפתיות ,מעקב אישי ומבוקר,אינטליגנציה רגשית גבוה,ידעת להחמיא אבל לכעוס שצריך,על היכולת לעמוד אחרי מילים שדיברת והעקשנות ללמד אותי מעקב יומי תזונתי נכון ובמיוחד על היכולת לדעת איזה מאמן לשלוח אליי, לך אושרי{ספלינטר} תודה על התמדה,העקשנות והנחישות,לא פעם אמרתי לך באימונים שאני שונא אותך, אבל עם הזמן גרמת לי ללמוד לאהוב ולחכות לאימון שלנו ,לשיחות עומק ,לשעות של הנאה מיוזעת ושיחות גברים,העקשנות שלך ללמד אותי מונחים ולא רק להדגים לי את התרגיל לימדו אותי המון, כן הצלחת להחדיר לי את משמעות הנאת האימון והיום שאני לא מתאמן [ארובי], בימים שאין לנו אימון אני מרגיש לא בנוח עם עצמי, ולך מרב הרבה תודה על ההתחשבות ,הזמינות,ועל תפריט עשיר ומגוון. אושרי ואלעד מפקדי המלחמה הסודית שלי, זאת לא שיחת סיכום, כי יש לנו דרך ארוכה יחד, אבל תודה ענקית!!! על כל כאב שהרגשתי,על כל רטיבות זעה שנטפה ממני, על כל ביקורת שביקרתם אותי,על לימוד פרופורציות ואיזון בחיים, על ההרגשה של לחזור ולחיות כבחור בשנות ה-30 לחייו.

   אתכם לעוד הרבה זמן,
   כפיר לוי- חולון.

 •  לורנס
  • ברצוני להגיד תודה למאמנת שלי, סיגלית בכר, עימה התאמנתי כ- 25 אימונים בלתי נשכחים. מעבר לקילוגרמים שנשרו והתמיכה בהשגת היעדים שהגדרנו, זכיתי לפגוש בת אדם מיוחדת, אינטיליגנטית ומבינה הרבה בבריאות הגוף והנפש, חברה אמיתית התכנית שהיא בנתה לי התאימה לגילי ומצבי הבריאותי לאורך כל התכנית סיגלית נתנה לי תחושה שאני יכולה יותר, שאני מסוגלת ושאני אצליח, זה לא מובן מאליו לאנשים כמוני, כוח ואמונה
   אין ספק שחוויתי חוויה נהדרת ורכשתי כלים וידע להמשיך בדרכי לבדי אני שומרת בליבי מקום מיוחד לסיגלית, ומאמינה שמה שמבדיל בינה למאמנים אחרים, ומבלי לזלזל באחרים, זו אנושיות בלתי רגילה ורגישות לב ענק ונשמה גדולה, מסירות נפש כלפי כל אדם הנקלע לדרכה. תודה על הכל, אוהבת מאד!

 •  נעה, תל אביב
  • אחרי שנים של אימונים בחדרי כושר, עם מאמן אישי צמוד, החלטנו (אני והצמוד) שהגיע הזמן לשינוי. הקישור הראשון בגוגל הוביל אותנו לעלית פיטנס. אחרי שיחת היכרות, אלעד ביקש שנסמוך עליו ושלח אלינו את ג'ני.
   מסתבר שעדיין אפשר לסמוך על אנשים.
   אחרי אימון אחד התמכרנו. מאמנת נפלאה, מקצועית, מיומנת ומקסימה. פעמיים בשבוע מתייצבת להוטה לחטב, ללמד ולפתח את הכושר והסיבולת. כל שיעור הוא משהו אחר, מפתיע ומאתגר. לא ידענו שיש כל כך הרבה תרגילים ואפשרויות. והחלק המפתיע הוא שאחרי שנים של אימונים, ג'ני מצליחה להתיש אותנו בלי שום שימוש ולו בגרם משקל אחד. היום אנחנו לא מצליחים להבין איך בזבנו את זמננו ומיטב כספנו על הולמס פלייס ושות'.
   תמיד אהבנו להתאמן אבל האמת היא שמעולם לא השקענו ככה באימונים עצמם. גם כי עם ג'ני קצת קשה לחפף וגם בגלל שהתוצאות כל כך ברורות והאימן עובר בזריזות.
   מומלץ בחום!
 •  אלי נקר, קריית מוצקין
  • פניתי אליכם כדי להצליח לעבור מבחן כושר, שאותו לא היצלחתי לעבור מאז הצבא.
   כמה שניסיתי לא היצלחתי להביא את עצמי לתוצאות והמוטיבציה להמשיך רק ירדה.
   התקשרתי אליכם ונתתם לי את הזכות להתאמן עם אלדד מגן המאמן מספר 1!!!
   הוא התחיל איתי מהיסוד ולאט לאט התקדמנו אל המטרה המיוחלת.
   היה קשה במיוחד שעבדתי במשמרות אז לא תמיד יצא לנו להתאמן בשעות הכי נוחות, אבל אלדד הכניס בי מוטיבציה לא נורמלית להצלחה.
   אני יכול להגיד מכל הלב שפעם הפעילות שהכי שנאתי זו הריצה והיום למדתי לאהוב אותה ולראות בה דרך חיים.
   אלדד מגן מאמן מקצועי משקיען ונותן מכל הלב. חזק ואמץ אני חייב לו המון!!!!!
 •  אסתר מילנר, בני ברק
  • הגעתי להבנה שכושר אוכל לעשות רק עם מאמן אישי ואכן זכיתי להתחבר אתכם ולהגריל את המאמנת ג'ני.
   ג'ני מאמנת כושר שמגשימה חלומות, עדינה מוכשרת מקצועית ועם לב גדול, רכשתי ממנה תובנות וטיפים לחיים של כושר עם אושר.
   הרגישות, הנחישות והאכפתיות ששדרה מהווים אתגר המשפרים ונותנים תוכן ושדרוג לכושר האישי הפיזי והנפשי.
   ועל כך המון המון תודה.
 •  ריקי קשת זאן, ראשון לציון
  • שני , מאמנת כושר מקצועית ונאמנה מהיסוד, למרות שעשינו הפסקה דיי ארוכה בגלל חוסר זמן שלי, את תמיד נצורה בליבי הטיפים וההמלצות שלך , הסובלנות האינסופית, את בהחלט מעבר למאמנת כושר באופן הפיסי, אלא גם חברה נהדרת, שיודעת להקשיב ולפרגן.
   אני בטוחה שהצלחתך בוא תבוא.
   אוהבת מאוד ריקי.
 •  הדר הברמן פניאל, מתאמנת לשעבר ומאמנת כושר כיום
  • מכתב אהבה מרגש לאלעד שהרבני ועומר פישוב 🙂

   הסיפור מתחיל לפני 3 שנים בערך, משהו כמו שנה אחרי שסיימתי לימודים (תקשורת אינטראקטיבית ועיצוב גראפי).
   הייתי אז בערך שנה כבר ב"שוק העבודה" ועבדתי בבורסה ברמת גן.
   משמע – הספורט היחידי שעשיתי היה מהרכבת למשרד – 10 דקות הליכה עמוסת פיח וסיגריות במהירות של 1 קמ"ש בגלל עומס האנושי.

   כבר חיכיתי שבנזוגי השאנן יציע לי נישואים 🙂 מודה. ורציתי להיות מוכנה.
   בנוסף ובעיקר, הרגשתי שאני מתחרפנת ומתחילה להשתגע מהשגרה.
   אז יש אנשים שהולכים לשבת אצל פסיכולוג.
   אני – אנרג'ייזר וסופר-היפר מטבעי, הייתי מוציאה פסיכולוג מהדעת.
   מה הפתרון – מאמן אישי!!!!

   אז חיפשתי ברשת והגעתי לעלית פיטנס. ואז התקשרתי לאלעד.
   אלעד, בעל החוש השישי לקליטת אנשים/טיפוסים/וחיות אחרות, בלי למצמץ הרבה, שלח אליי את עומר.
   ההתחלה היתה נטולת זוהר לחלוטין (עומר ואני עדיין זוכרים אתזה כאילו זה היה אתמול).
   הופעתי לאימון הראשון עם נעלי טניס בלויות ישנות, חולצת ספונג'ה, ואיזה טרנינג מכיתה ו'.
   45 שניות ריצה נגמרו בהתנשפויות מטורפות, סקווט היה אתגר, פלאנק נשמע לי כמו קללה בתורכית. הכול עומר קיבל בהבנה וסבלנות.
   אני לא אגיד לכם שהוא לא חפר לי!!
   בהתחלה, חשבתי שהוא לעולם לא יפסיק לדבר ולהסביר (שוב, אני היפר וחסרת סובלנות!),
   בדיעבד, הסתבר לי שהבחור כל כך יודע מה שהוא עושה.
   הוא בנה אצלי בסיס, הבנה, טכניקה. בהזדמנות זו אני מבקשת סליחה על כל הפעמים שאמרתי לך "עומר! סתום כבר!! תן לסבול בשקט!"
   הכול היה איטי והדרגתי!

   אבל – מאוחר יותר, אחרי אזה 8 חודשים (עדין לא זוהר) הוא לקח אותי למרוץ הראשון שלי.
   5 ק"מ באייל. נגנבתי! התפוצצתי מאושר. התלהבתי בטירוף! ועומר נצמד אליי.
   היום אני מבינה איזו השקעה זו כשאתה רץ מנוסה להיצמד במרוץ של 5 ק"מ למישהו שרץ 6דקות לק"מ. אבל בכל מקרה זה עבר בהצלחה.
   אחרי זה מרוץ ראשון של 10 ק"מ. גם עומר ליווה אותי. מיוזמתו!
   במרוץ 10 ק"מ הראשון שלי השתנתי מפחד! זה היה בכ"ס והסיום שם זה עלייה.
   ב500 מטר האחרונים (כבר ראיתי את השער!!) לא יכולתי לרוץ יותר ועברתי להליכה. עומר עודד אותי וניחם אותי, אמר שזה שטויות. שההישג עצמו זה הרצון והאמביציה להשתתף במרוצים. הוא צדק!!!!

   הייתי עם עומר איזה שנה וחצי, אפילו שנתיים באופן פחות רציף.
   מיליון דברים קרו מאז (מעבר לזה שכבר התחתנתי עם השאנן 🙂 ועומר היה שם להתרגש איתי מהטבעת באימון שהיה יום אחרי ההצעה. אבל אני מדברת בהקשר שלנו – ספורט וריצה) –
   זה התחיל בזה שרציתי להיות עומר 🙂 אז התחלתי בללמוד בוינגייט.
   במקביל גם נכנסתי חזק לקטע של מרוצים.
   בדיוק עכשיו אני מסכמת שנה (עונה שנייה וראשונה בלי עומר) של מרוצים.
   עשיתי המון. תלאביב, ירושלים, שטח… השבוע אני משתתפת בארוע ריצת שליחים מדהים ומוטרף שנקרא הר לעמק, ונרשמתי למרתון ראשון באוקטובר, באמסטרדם!!
   בנוסף!! אלעד, שהכיר אותי משיחות בנינו במהלך השנתיים ומעומר, שלף אותי מהבור ברמת גן. אני היום מאמנת כושר אישית וגאה בעלית פיטנס.
   אלעד נתן לי הזדמנות כי הוא ראה את הדרך שעשיתי! ובלעדיו ובלי עומר…. אין סיכוי שזה היה קורה!!!
   הספורט, הריצה האימונים הם היום 110% מחיי, תשאלו את השאנן. הוא יספר לכם.
   אם בעבר חייתי "מסופשבוע לסופשבוע" כמו שאומרים, היום אני חיה מריצה לריצה..

   בעוד כחודש אני לוקחת שתי מתאמנות יקרות ואהובות שלי למרוץ 5 ק"מ ראשון. בשוהם.
   הלוואי ואמן שאהיה חלק בשינוי בחייהם כמו שעומר ואלעד היו בשבילי 🙂
   ובכלל, כל המתאמנים שלי שנשיג יחד את המטרות שלהם וגם נגלה ביחד מטרות שלא ידענו שקיימות בכלל!
   כמו שהיה לי עם עומר!
   אני רצה היום חצאי מרתון כמו נמרה!
   אני מאמנת באימון פונקציונאלי וקטלבלס ואני הכי בעניינים 🙂
   זה ממש לא היתה המטרה שלי כשהתחלתי עם עומר לפני 3 שנים והופ! אני הכי מאושרת בעולם!
   ודרך אגב, זה ממש לא מחייב שלכולם הספורט ייקח חלק כזה נכבד בסדר יום.
   אבל כן שייקח חלק קבוע ושיגרתי!!

   אוהבת אותכם אלעד+עומר!
   אוהבת אותכם מתאמנים שלי!! אני אעשה בשבילכם הכול!!

   ונ.ב, עומר – אם אנחנו קובעים לקפה ואני מבריזה, זה רק בגלל שאני עכשיו מאמנת כושר עסוקה בעלית פיטנס 🙂 זה לא אומר שאני לא אוהבת אותך.. סליחה

 •  יונתן, ירושלים
  • לאלעד ובני היקרים,

   בטטת כורסה זאת לא ההגדרה הנכונה למה שהייתי לפני שהכרתי את עלית פיטנס ואת בני ואלעד, הייתי חצי מנוון, משקל עודף ומי בכלל חשב לדבר על אחוזי שריר ואחוזי שומן?? מי חלם על זה??

   הכל התחיל בשיחה עם אלעד, מעולם לא פגשתי אדם שאוהב כל כך את מה שהוא עושה, אך יחד עם זאת לא מוכן למכור בולשיט ולמכור סתם. הרצון למכור קיים אצל כולם, אבל אצל אלעד הרצון שאהיה מרוצה, עמד מעל הכל.
   הוא סידר לי את בני שפשוט התאים כמו כפפה ליד, אדם מדהים (ללא קשר לאימון גופני), איש יקר ונשמה מיוחדת.
   הליווי לאורך כל הדרך (שעדיין ממשיכה כמובן) הוא יוצא מן הכלל, החל מהתאמת האימון לפי המצב הגופני ועד ליווי תזונתי, ייעוץ לאימונים לעשייה לבד ועוד ועוד…

   היום אני עם 20 קילו פחות, נראה יותר טוב, בכושר שאין מה להשוות אותו למה שהיה לפני והכי הכי חשוב… מרגיש הרבה אבל הרבה יותר טוב.

   תודה לשניכם, תמשיכו לעשות את העבודה המדהימה שלכם, אני שמח שיצא לי להכיר אתכם.

 •  נגה זליקובסקי, תל אביב
  • לפני שנתיים, פניתי אל חברת עלית פיטנס למצוא מאמנת אישית לפילאטיס. בשיחת הטלפון הראשונה עם אלעד, הבנתי שאני נמצאת במקום הנכון ובידיים טובות. החיפוש אחר הצרכים שלי, הדיוק בהתאמה הם שהופכים כל שיעור לחוויה מעצימה.
   יש לי שתי מאמנות מקסימות חגית וורד, שכל אחת מהן תורמת לי ברמה האישית, הגופנית והנפשית. מערכת היחסים שנרקמה איתן היא מערכת יחסים של חברות אמיצה לצד מקצועיות גבוהה.
   אני חייבת תודה גדולה לאלעד, שבזכות ההקשבה שלו, הסבלנות שלו הצליח להפגיש ביני לבין שתי מאמנות מקסימות. מעבר לכך, בעלי ואני רואים באלעד חבר קרוב
   עלית פיטנס מבחינתי, זה בית אמיתי.
 •  שני ציטרשפילר, רמת גן
  • טל (נשמה של ברבור מרוקאי) כהן,
   יא אללה, אימוני כושר כיפיים…. מי היה מאמין??? מהאימון הראשון היה ברור שזה סיפור אהבה. הגעתי בלי יותר מידי ציפיות, אבל מאימון לאימון היה לי ברור שנפלתי חזק. אני הרוסה עליך ונהנית בטירוף מהאימונים. ולא רק שכיף- גם יש תוצאות!!! (לא סיפרתי לך אף פעם, כי אני צריכה לחזק את תדמית המרמרה שלי, אבל אני מקבלת מלא מחמאות (: )כמו כל אהבה גדולה, החיים כופים עלינו להיפרד…. ככה, באמצע הדרך, בגלל שאני עוברת דירה 🙁 הנעליים שאתה משאיר הן עצומות. אבלללללל, תודות לאלעד המדהים והצוות המעולה שהוא קיבץ סביבו, אני בטוחה שאשכח אותך מהר מאוד בעזרת המאמן/ת הבא שלי…. (סתם, אין מצב).
   אז המון המון המון תודה, היה לי מדהים איתך ונהנתי מכל רגע, חולה עליך מלא מכל הלב!!!
   שני (נשמה של ברבור תימני ) ציטרשפילר.
 •  שרי זיו, תל אביב
  • פניתי לעלית פיטנס לצורך הורדת משקל שצברתי בהריון ואחרי הלידה. התאימו לי את ג'ני וזו היתה התאמה מעולה. הבחורה מקצועית בצורה בלתי רגילה. מלאת ידע בכושר גופני, איך להפעיל את השרירים בצורה נכונה ומבוקרת, איך להוריד עומס משריר מסוים אם יש בו רגישות , איך לא להכביד על המפרקים וכו'. בנוסף תמיד ידעה איך לגוון את האימון כך שאף אימון לא יהיה דומה למשנהו, כל תרגיל שהמציאה מרגע לרגע שילב עבודה חזקה של כל שרירי הגוף. תמיד ידעה להוציא ממני את המקסימום ולעורר בי את המוטיבציה כדי לדחוף עוד. התאמנתי בלאורך החיים עם מספר לא קטן של מאמנים אישיים גם בארץ, גם בקנדה, גם באירופה ומעולם לא פגשתי מאמן בליגה של ג'ני ברמת הידע, ההבנה והמקצועיות. מומלצת בחום רב לכל מי שבאמת רוצה לראות תוצאות.
 •  רעות עפרון
  • אחרי שנים של עליות ומורדות (בעיקר עליות) במשקל די התייאשתי, הייתי בכל המסגרות הקיימות כמעט של דיאטה וספורט וכצפוי, בשום דבר לא הצלחתי להתמיד. לאחר תקופת ייאוש ארוכה החלטתי לפנות למשהו שלא ניסתי – מאמן כושר אישי, והדבר עשה לי פלאים. לא רק שהצלחתי להתמיד בדיאטה ובספורט, יש ירידה מדהימה והדרגתית במשקל ועלייה בכושר. הבגדים הקטנים שוב עולים עליי וזו חוויה מדהימה, אז תודה רבה!!!!! לאלעד והכי חשוב לטל המאמן שלי תודה רבה על הכל (-:
 •  מיתר שליידר, תל אביב
  • הכל התחיל מדילמה – מצד אחד, הייתי לפני החתונה שלי ורציתי לרדת קצת במשקל… נו, כמו כל הכלות. מצד שני, כשאני רעבה אני נהיית ממש נבזית ואומללה… נו, כמו כל הבחורות. אז מה עושים? שאלתי את עצמי. איך ארזה לקראת החתונה מבלי להיפרד מהפחמימות (שפרט לבעלי לעתיד, הן אהבת חיי הגדולה)?? מתוך הדילמה הזאת צמח הפיתרון הכי לא סביר עבורי – ספורט. צריך להבין שאני פדלאה מושבעת שהקדישה את חייה להתחמקויות משיעורי ספורט, מסלולי הליכה ומשחקי כדור – בקיצור כל מה שכרוך בהזעה מרצון. ולכן הבחירה שלי במסלול אימוני הכושר התקבלה בלא מעט הרמות גבה (הורים, אחיות, מכרים) וסקפטיות (אני בעצמי לא האמנתי שזה משהו שאצליח להתמיד בו ולהצליח בו). כשהגעתי לעלית פיטנס כבר לא הייתי צריכה לחשוב הרבה, ישר משיחת הטלפון הראשונה עם אלעד המקסים נשאלו כל השאלות הנכונות, הורגעו החששות והכי חשוב – הותאמה לי המאמנת הכי מושלמת עבורי – ג'ני . ג'ני היתה בדיוק מה שהייתי צריכה: כוסית הורסת שגרמה לי להתקנא בגופה, מאמנת מקצועית וקשובה ליכולותי (הדלות, בתחילה) מעודדת ודוחפת, לא נותנת לי לוותר לעצמי. ברגעים הכי קשים, ותאמינו לי היו כאלה, שחשבתי שהנה, זה הסוף ואני מפארק הירקון יוצאת רק על אלונקה היא ידעה להוציא ממני עוד קצת, עוד "פוש" וגם לפרגן על המאמץ ועל השיפור ביכולות. גם מבחינת תזונה קיבלתי ליווי מלא, עם תפריט מאוזן ולחלוטין לא מרעיב שהותאם לי על פי צרכי על ידי תזונאית של עלית פיטנס. וג'ני המתוקה דאגה להזכיר לי בסוף כל אימון מה כדאי לאכול ולהזהיר מפני ארוחות סוף השבוע הדשנות. האימונים האישיים עם ג'ני אפילו התבררו כתרפיה לא רעה עבורי, כלה לחוצה לעתיד. לפני 3 חודשים לא הייתי מאמינה שמשפט כזה יכול לצאת מפי, אבל: אין כמו ריצה טובה ואימון אינטנסיבי כדי להרגע מלחצי החתונה. בעת כתיבת המכתב הזה, אני נמצאת חודש לפני החתונה שלי. ג'ני ואני עדיין מתאמנות במרץ ובכיף. את התוצאות כבר רואים ומרגישים. ירדתי במשקל, צמצמתי היקפים ואני בכושר הכי טוב שהייתי בו בחיי. אף פעם לא הייתי ממש שמנה, אלא היו עלי כמה קילוגרמים מיותרים. אבל גם בתקופות הכי רזות שלי הגוף שלי מעולם לא נראה כמו היום – חטוב, מהודק ושרירי. ויש לי תחושת סיפוק עצומה משום שאני יודעת שעבדתי קשה בשבילו, ושזה לא רק נראה טוב, זה גם מרגיש טוב. בקיצור, אני ממליצה בחום על שירותי עלית פיטנס לכל מי שמעוניין לרדת במשקל, לצמצם היקפים, לשפר את הכושר הגופני ואת הכל הכל לעשות בצורה נכונה, מפוקחת, בריאה, שפויה ומקצועית. ובאשר לג'ני המאמנת האישית שלי – מדובר בבחורה מדהימה, מקסימה, מקצועית, חייכנית שיודעת מתי להיות קשוחה ולדחוף לתוצאות. אני אסירת תודה לה ושולחת לה חיבוק גדול ונשיקה!
 •  אורלי גיספאן, בני ברק
  • הכל התחיל מזה בעצם שכאשר אמרתי זהו עצור לא מסוגלת לנעול נעליים בלי להתענות אמרתי חייבת דיאטה דחוף ופניתי ל"עלית פיטנס" ובהתחלה קבלתי את מנור מאמנת מופלאה אך לאחר זמן קצר נאלצה לסיים את האימון (סיבות אישיות שלה שבהחלט מובנות) ואז שלחו אליי את ג'ני מאמנת פשוט תותחית שממש נהיינו ידידות טובות… בנתיים סיימתי את האימון אך ממשיכה עם הדיאטה ומקבלת מאחמאות שאני חוזרת לעצמי.. אז תודה ג'ני מומלץ לעבוד איתה.
 •  רביד, תל אביב
  • אחרי שנים של התנסות במסגרות שונות ומאכזבות בספורט ו-3 לידות ב- 5 שנים, הגעתי ספקנית וללא שום חיבה לםפורט לאלעד המקסים, ששידך לי בצורה מושלמת את ג'ני המדהימה. ג'ני דייקנית,מסורה , חדורת מוטיבציה, תומכת ובעיקר רצינית בעבודתה, בדיוק מה שהייתי צריכה כדי להיכנס לעניינים. היא גרמה לי להנות מספורט ואפילו להתמכר, לא להאמין אבל אני עושה שמיניות כדי לא לבטל אימונים. הכי חשוב, כאבי הגב נעלמו לחלוטין, ההיקפים צרים יותר והמשקל בירידה, המחמאות מהסביבה כמובן לא מפסיקות להגיע. עכשיו סוף סוף אני יכולה להמליץ לכל מי שצריך לשנס מותניים ולהיכנס לעניינים כי אימון אישי זה הדבר- שווה ומומלץ. בהצלחה.
 •  עליזה, ראשון לציון
  • לפני שנה פניתי לאלעד ובקשתי מאמן כושר עבור בני, אלעד "שידך " לבני את פיטר. החיבור היה מידי , פיטר מקצוען , ערכי ואכפתי ובזכותו בני למד לאהוב ספורט. לאחר אימון אינטנסיבי התוצאות לא אחרו להגיע , בני עלה במשקל , התרחב והשתנה לבלי הכר. תודה לאלעד על הסבלנות ולפיטר על הגמישות, האכפתיות והמקצועיות
 •  אילנה, תל אביב
  • לפני שישה חודשים מצאתי את עצמי באפיזודה ההזויה הבאה: בת 34, עם עודף משקל די רציני, עולה קומה אחת במדרגות, נאלצת לעצור ולסדר את הנשימה. כמה ימים לאחר מכן, כבר דיברתי עם אלעד והותאם לי מאמן כושר אישי. כבר בשיחת הטלפון הראשונה הבנתי שהגעתי למקום שלוקחים בו אחריות אישית ואיכפתיות מכל לקוח. אלעד ליווה אותי בתהליך הלא פשוט של שינוי דרך חיים. אחד מהכשרונות של אלעד הוא כנראה, להתאים את המאמן למתאמן בצורה מושלמת. כך קיבלתי ממנו את טל. טל מקצוען, דייקן, לא מוותר, איכפתי ומשקיען. טל מצליח להוציא ממני את המקסימום, מאמין בי לפעמים יותר מכפי שאני מאמינה בעצמי. תמונת מצב עדכנית: הצרה של כ-20 ס"מ בהקפים, כאבי הגב נעלמו, אני רצה!!! המצב הפיזי והמנטלי הכללי השתפרו בצורה דרסטית. אז תודה אלעד, תודה טל, מצפה בקוצר רוח להמשך, אני נהנית מכל רגע וממליצה בחום!!!
 •  דנה
  • בדרך כלל את התודות שלי אני אומרת באופן אישי, אבל הפעם הייתי חייבת לחרוג ממנהגי. תודה לפיטר, שלראשונה מזה 10 שנים החזיר אותי לכושר ואפילו גרם לי להנות מהתהליך. מאז הלידות לא היה לי קל לחזור לשגרת אימונים. נרשמתי למכוני כושר, מכוני פילאטיס חדשות לבקרים אך בדבר לא הצלחתי להתמיד. ואז הגיע פיטר… בסבלנות וביכולת מרשימה לעודד ולתמרץ התחלנו להתקדם בצעדי צב. שלושה חודשים אחרי אני יכולה לאמר שהדרך עדיין ארוכה אבל מבחינתי כבר הצלחתי. אני מתאמנת בקביעות, יכולה לרוץ ולשחק עם הילדים מבלי להתנשף, הכושר חוזר! אז למי שמתלבט מאמן אישי הוא בהחלט הדרך בעיני. העבודה עם מאמן אישי מתואמת לצרכים, ליכולות ולמבנה האישיות של המתאמן. ואם כבר מאמן אישי- אז רק פיטר! תודה מכך הלב.
 •  דוד מנדלסון
  • אני עובד עם ג'ני כחודשיים שבהם מסתמן שיפור ניכר בכושר הגופני שלי. ג'ני מתאימה עבורי תוכנית אימונים ייחודית על מנת למקסם את התוצאות. התוכנית נבנית בצורה הדרגתית ומלווה בפיקוח מצידה של ג'ני. ג'ני מגלה אדיבות וסבלנות רבה במהלך האימונים, נותנת הרבה מוטיבציה ומאוד נעים לעבוד איתה. אני ממליץ בחום לכל אחד לעבוד תחת פיקוחה ולהנות מיחס מקסים ומקצועיות מדרגה ראשונה.
 •  מירה
  • אלעד הבטיח לי שבחר עבורי את המאמן המתאים ביותר ובאמת ה״שידוך״ הצליח ובגדול… פיטר הוא מקצוען אמיתי, רגיש ומתחשב ויודע גם מתי צריך ללחוץ ולהפיק ממני את המקסימום בכל אימון. האימונים מגוונים וכייפיים ואחרי שהם מסתיימים אני אנרגטית ושמחה. התמכרתי!
 •  נאווה
  • ליאור מאמנת אותי מזה כחודשיים, בחורה צעירה נמרצת מקצועית, נעימה אך לא מוותרת (יתרון) דייקנית, מגוונת את השיעורים כדי שיהיו נעימים גם למי שהאימון זר לו, בקיצור המאמנת האולטימטיבית! כל הכבוד!
   אני מרוצה תודה לליאור ולאלעד שהתאים לי מאמנת מעולה!
 •  אורנה קליינשטיין
  • מבחינתי זוהי רק ההתחלה, כבר אחרי 5 אימונים הבנתי שמצאתי את הדרך לעשות כושר ולשמור על עצמי. התחלתי להתאמן עם מירב כשהיו לי כאבים בברך שהיו משאירים אותי ערה בלילה, וכאבים בכתף שמשכו לכל כוון. אחרי 5 אימונים בעיקר הרגשתי שאני כבר זזה ועושה מה שמירב אומרת, כי היא יודעת עד כמה מותר לעשות ומה מוגזם.
   אחרי 40 אימונים – המצב רק הולך ומשתפר: רואים אותו בחיצוניות שלי ואני פשוט מרגישה טוב.
   מי שחי עם כאב כלשהו (גב, כתף או ברך) יודע להעריך את זה שחיים ללא כאב הם חיים איכותיים – וזה מה שאני מקבלת מהאימון האישי עם מירב. היא מכירה אותי, ואת הקפריזות שלי – ולא מוותרת לי לא על אימון ולא באימון.
   תודה רבה רבה מירב – אין כמוך!!!
 •  דבי
  • במשך מספר חודשים התאמנתי ע"י צוות של עלית-פיטנס. מהרגע שפניתי לחברה לקבלת הצעת מחיר קיבלתי שירות אישי, מהיר ואדיב. צוות המאמנים שנשלחו היו מקצועיים, נעימים ולא ויתרו לי (בתור אחת שמאד לא אוהבת לעשות כושר), וזה בדיוק מה שהייתי צריכה. מסיבות אישיות לא יכולתי להמשיך את האימון, ולהפתעתי, אלעד הציע החזר כספי עבור האימונים ששילמתי מראש ולא ייצאו אל הפועל. התשלום הגיע במהירות וללא כל עיכובים. אני ממליצה בחום רב לעבוד עם עלית פיטנס. לא תתחרטו.
 •  עליזה ויינשטיין
  • לאחר שנים רבות בהן נרשמתי באופן קבוע לחדרי כושר שונים, אולם בפועל ניצלתי פחות מ-5% מהמנוי, החלטתי לנסות מאמן כושר אישי, פניתי לעלית פיטנס וכאשר דיברתי עם אלעד הייתי סקפטית לגבי התמדתי. בנועם ובסבלנות רבה אלעד שיכנע אותי לקנות חבילה של 40 שיעורים ושידך אותי למירב סיון המקסימה מירב גרמה לי להתמיד באימונים ולשנות את אורח חיי כמובן שמאז כבר חידשתי כמה חבילות וזאת תודות למירב לאלעד ולעלית פיטנס וכיום הספורט ומירב הינם חלק משיגרת השבוע והם בהחלט החלק הטוב !!!
 •  ענת ברקו
  • לאחר שנתיים ללא אימונים ספורטיביים, פניתי לעלית פיטנס על מנת לתאם לי פגישה עם מאמן ולחזור לענינים. שוחחתי עם אלעד והסברתי לו על מצבי, ובאדיבותו הרבה הוא התאים ו"שידך" לי את עינת סולטן. עם עינת נוצר חיבור החל מהאימון הראשון, והיא מיד הבינה מהם האזורים ה"בעיתים" אצלי, היא חשפה אותי לעולם ה- TAE – BO , אימונים מעניינים ומאתגרים. עינת תמיד היתה קשובה לצרכיי, החדירה בי מוטיבציה, ומהאימון הראשון שבו הכרחתי את עצמי, נוצר מצב שאני מחכה לכך מתחילת היום! אמנם התאמנתי עם עינת במשך חודש וחצי, אך התוצאות מיהרו לבוא! אני רוצה לומר תודה רבה לעינת שבזכותה חזרתי לאורח חיים שונה ובו הספורט הוא חלק מחיי.
 •  משה ב.ד.
  • טוב, עם מה אני יתחיל?
   קודם כל, עם זה שאני כבר התייאשתי מלהוציא כסף על הרזיה ועל כל חדרי הכושר שמסביב…
   אני נשוי עם ילד בן שנה. יום אחד לא היה לי אויר להרים אותו, ודחילק אני כולה בן 26, התקשרתי לחברת עלית פיטנס, פניתי לאלעד, וכבר מהשיחה הראשונית היה ביננו קליק וחיבור שהרגיש לי שכאן אני יכול להצליח (למרות שלא ב 100%) אבל אמרתי אני מנסה… אלעד חיבר אלי את המלכה שלי, גילי, שבשבילי היא דמות שאני מעריץ. חששתי בהתחלה מבחורה, אבל מהאימון הראשון ראיתי את הנחישות, המקצועיות ואת כל העידוד שהיא נתנה. זה היה שווה. ובאמת החיבור עם גילי פגע בול בזכות אלעד.
   אני ממליץ לכל מי שמפחד מחדרי כושר או מכל דבר אחר לנסות כי מעבר למאמן אישי זה גם חבר או חברה לחיים. אני התחלתי את החיבור עם חברתכם ב-6.1.08 אז שקלתי 102 קילו. היום אחרי שלושה חודשים של נחישות התמדה ותזונה נכונה אני שוקל 86 קילו אז מי אמר שאי אפשר??
   בקיצור ולעניין אני מוכן כמו שאמר לי אלעד להתחייב שבתוך חודשיים בן אדם מוריד 10 קילו בשקט אז חברים לא לפחד למאמן אישי שצמוד אלייך כל האימון ותומך בך לבד בלי עוד כמה.
   אני ממליץ בחום ואהבה!
   מי שמעונין לדבר איתי אני ישמח לתת חוות דעת ישירה בטל' 054-4455173 054-7999046
   שמי משה.
   ושוב: אלעד אתה מלך תודה רבה רבה מסור את אהבתי גם למלכה שלי גילי
 •  מבחן כושר לארגון ממשלתי של אלמונית
  • בתאריך 6.7.05 פניתי לחברתכם, לאחר שנכשלתי בשתי הזדמנויות במבחן כושר לארגון ממשלתי, הישגיי הספורטיביים היו ירודים מאוד. חיברתם אותי עם מאמן הכושר- אלדד- בחור מיומן ומוכשר, אשר היה ערוך למטרה זאת. תוך פחות מ- 23 שיעורים, המטרה לגשת לבחינה ולעבור תוך פחות מחודש ימים. המאמן הגיע עם תוכנית עבודה מסודרת ומתוכננת בקפידה, כל שיעור נתן ותרם מהידע האישי שלו מעבר לנדרש, יתר על כן, סייע ועזר בכול פרט קטן, אף מעבר לשיעורים. במהלך העבודה גילה והפגין רצון עז לעזור, פתיחות רבה, יוזמה רבה מאוד, מסירות, אחריות, יעילות, אכפתיות, דייקנות, יכולת לעבוד בצוות והסתגלות והכול בנימוס רב ובנועם הליכות. היום אני כותבת לכם מכתב זה, לאחר שעברתי ב"הצלחה יתרה" את מבחני הכושר. אין לי כל ספק, כי בכול מקום או לכול מטרה יהווה תוספת נכבדה ביותר ויתרום מיכולתו הרבה והמוכחת, מכישרונו ומהפוטנציאל הרב הטמונים בו. אני מאחלת לו הצלחה רבה בכל אשר יפנה ויעשה.
 •  דניאל ברוסנוביק
  • ברצוני להביע את תודתי לגילי על התמיכה ועבודתה המסורה שהיא מעניקה לי לשיפור מצבי הבריאותי והפיזי. במשך חודש של אימונים גילי הצליחה לשפר את סיבולת לב-ריאה שלי, חיזקה את השרירים שלי בכל גופי, שיפרה את הגמישות בכל גופי עד כדי הליכה יציבה יותר, ובזכות עבודה על היציבות, אני מצליח לעמוד על רגל אחת מה שלא יכולתי לעשות לפני תחילת האימונים עם גילי. כמו כן ברצוני לציין שגילי לוותה אותי במשך האימונים ותמכה בי נפשית, דבר שעזר לי מאד. שוב ברצוני להודות מעומק ליבי ולברך את חברת "ELITE FITNESS" על שהשכילה להעסיק אנשים כמוה.
 •  מבחן בר-אור לפני גיוס למשטרה
  • ברצוני להודות על היחס החם, המסירות והמקצועיות שלכם ושל מדריכת הכושר כרמית.
   לאימוני הכושר של חברתכם נרשמתי לצורך מעבר מבחן "בר-אור" לקראת גיוס למשטרת ישראל, בזכות אימוני הכושר עזרתם לי לסגל גם הרגלי תזונה נכונה, והרגלים נכונים לחיים בריאים יותר. אני סמוך ובטוח שבזכות אימוני הכושר אשיג את המטרה ואעבור בהצלחה את המבחן, ואף אמליץ בחום על "עלית פיטנס" ועל המדריכה לכל אחד ואחת במשטרת ישראל שיידרשו לעבור מבחני כושר בעתיד.
 •  ק.ס.
  • לפני כחודשיים החלטתי שבמקום להוציא שוב כסף על דיאטות חדשות אוציא את הכסף על מאמן אישי שיגיע לביתי ויתאים לי תוכנית עבודה שאהנה ממנה. ומה גדולה שימחתי על ההוצאה הזו. אומנם עדיין העבודה בעיצומה אך התוצאות כבר נראות לעין וכולם מחמיאים לי על "ההיעלמות" שלי. אומנם אני זאת שעובדת מאד קשה, אך ללא המאמן שלי- אלעד וזה שהוא מחזיק אותי קצר ולא מוותר לי גם כשאני רוצה לוותר לעצמי – לא הייתי מחזיקה מעמד ולוקחת את עצמי בידיים כעת. תודה אלעד על כך שאתה לא מוותר לי ומפרגן גם כשצריך.
   תודה על המקצועיות ועל כך שהפכת את הספורט מבחינתי לחוויה מהנה.
 •  ערן
  • שלום, ברצוני להודות למורן על מקצועיותה, עזרתה תמיכתה המסורה ואין גבולות, שללא ספק לא הייתי מגיע להישגי בלעדיה, מרמת כושר אפסית או כפי שאני קורה לה: "מינוס – 0" ותזונה לא בריאה לרמת כושר טובה ותזונה בריאה. אני רואה בה שותפה ומצילת חיים של ממש, אשר שינתה את חיי ללא היכר. אני מאחל לה ולצוות ישר כח!
 •  כרמית כהן, בת ים
  • הכל התחיל כשעברתי ניתוח קיצור קיבה, והחלטתי שבמקום מכון כושר (שבוודאי לא אתמיד!). התחלתי לחפש באינטרנט מאמן אישי,ככה הגעתי לעלית פיטנס והכרתי את אלעד…(באמת אלעדי תודה לך על הסבלנות, תמיכה, אוזן קשבת, והכוונה. לאחר השיחה עם אלעד הוא הכיר לי את המאמן המדהים שלי!!! שאני חולה עליו!!! אסף! ששום מילה או משפט בעולם לא יצליחו להעביר עד כמה הוא לא סתם מאמן אלא ה מ א מ ן!!! הוא תומך ומבין ותמיד קשוב, זמין בשבילי 24 ביממה, יודעת שתמיד יוכלה לסמוך עליו! אסף תמיד יודע לדחוף אותי עד קצה היכולת שלי ומעבר אליה! ובכלל אסף לפני שהוא מאמן הוא אדם שאם לא יצא לך להכיר אז ההפסד כולו שלך!!! אז אם אתם רוצים מאמן אישי אבל שיהיה גם חבר טוב ושתמיד יהיה שם בשבילכם… כשאתם מתקשרים לעלית פיטנס תבקשו את אסף המאמן מס 1 שלי!! תודה אסף ….אוהבת אותך
 •  לי-אור, נתניה
  • אני לקוח של עלית פיטנס כבר למעלה משנה, ונהנה מכל רגע. בחצי שנה האחרונה אני עובד עם מאור, שהוא מאמן מקצועי, חרוץ ומשקיען . כל אימון בשבילי הוא שעה של הנאה ועבודה קשה. האימון לא נגמר בתום השעה וממשיך גם בעצות על תזונה, עזרי אימון ותכנית אימונים מקבילה למכון כושר. בשבילי מאור המאמן מס' 1 גם מנטלית וגם מקצועית.
 •  מכתב תודה מאמיר ואור
  • אני רוצה להודות לך מכל הלב על שעשית את הבן שלי מאושר וכוכב יום ההולדת!!!

   חגגנו לאור יום הולדת 4 והסיבה שבחרתי בך היתה כי הוא מכיר אותך מהכרות מוקדמת

   כי הוא נוטה לביישנות כשהוא בחברת אנשים וחששתי שאם אביא לו מפעיל זר-אז הוא לא יתחבר ויתבייש.

   ואותך הוא מכיר מהחוגים שאתה מנחה ויש לו חיבור מעולה איתך והוא אוהב ספורט אז ככה דמיינתי שזה יכול להיות מעולה.

   בפועל-היה מדהים ואני ככ מאושרת על ההחלטה לפנות אליך.

   נתת לו יחס של מלך! היה לך אכפת ככ שהכל יהיה מדוייק ומושלם.

   הגעת לפני הזמן שקבענו והתייחסת אליו מהרגע שהגעת.

   הית כל כולך חדור מוטיבציה שהכל יצליח ושאור יתחבר איתך.

   אור היה קשוב אליך ושמת אותו במרכז באופן מדהים.

   כל הזמן התייחסת אליו ווידאת איתו שהוא אוהב ומכיר את התרגילים והתאמת את עצמך אליו כל הזמן עם הקשבה ורגישות והבנה ענקית שנדיר לראות אצל מנחי פעילויות.

   הבאת ים של רעיונות לפעילויות והילדים ככ נהנו וזה היה מותאם לגילם.

   הילדים נהנו בטרוף ושיתפו פעולה והיה מדהים.

   גם תודה ענקית על התקשורת הפתוחה שלך איתי – כאמא נתת לי מקום וכבוד והמון תודה.

   ההורים התפעלו מאוד ומאוד מאוד אהבו את ההפעלה שלך, תודה רבה

   אני מצרפת תמונות כדי שיבינו כמה היה מדהים

   אור מוסר תודה ענקית על היחס האישי והאכפתיות והאהבה שלך אליו

   היה מעולה

   מאיתנו, בתודה ענקיתת

   ים אמיר ואור

 •  אלעד ודניאל
  • תודה רבה על חודשיים מפרכים וארוכים. אימונים מעל 4 פעמים בשבוע. אכילה מתונה ומפוקחת יום יומית של אלעד . אימונים מקצועיים של דניאל תמרוב מאמן דגול באמת בנוסף זכיתי להכיר אדם יוצא מן הכלל מקצועי ביותר בעל ידע רחב בספורט ותזונה.
   תודה רבה רבה על זה שנתתם לי את היכולת להגשים את משאלת ליבי ולהתגייס בכבוד לצהל אחרי שהורדתי 7 קילו בחודשיים. תודה תודה תודה.

תן לנו לתכנן את האימון המתאים לך ביותר

קבע אימון